Pronájem

Vážení podnikatelé, dovolte nám nabídnout Vám volné prostory v naší Poliklinice Hygie Přerov. Objekt prošel v roce 2011 totální rekonstrukcí včetně rozšíření a zvýšení budovy, v roce 2019 jsme pak dokončili rozšíření rezidentního parkoviště.

Nové nájemní prostory vznikají v budově postupně, obvykle po celých půlpatrech, jakmile se nám je podaří Vámi obsadit. Termín provádění úprav je zpravidla v zimních měsících, kdy disponujeme potřebnou kapacitou.

Výhodou pro Vás je, že nyní Vám prostory můžeme připravit „na míru“ a to pro různé provozy, zejména tedy zdravotnické.

Budova je vytápěna přes centrální zásobování teplem a má vlastní výměníkovou stanici. Je napojena na městskou optickou síť pro poskytování velmi rychlého a spolehlivého internetového připojení a také na poskytovatele telekomunikačních služeb. Je kompletně zateplena kontaktním zateplovacím systémem, výplně stavebních otvorů jsou plastové s dřevěným, oboustranným dekorem, prostory ve 3. patře jsou pod mansardovou střechou, rám střešní konstrukce je ocelový s dřevěnými vazníky, střecha je tepelně izolovaná minerální vatou.

Každý vchod je vybaven svým výtahem a budova je bezbariérová.

Nájemce si může nechat do svých prostor namontovat klimatizaci.

Každý stávající i budoucí nájemní prostor má vlastní, samostatné podružné měření spotřeby energií – voda, topení, elektrika (plyn rozveden není).